KONST / Litografier / Färglitografier 7335258
nr 733 5258
Otto Klank
(f. 1915)
Färglitografier, 4 st. Otto Klank (f. 1915), signerad, motivets mått: 33c23 - 48x50
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 januari 2012
kl 19:48:39
150 kr
150 kr